O autorze
Maja Włoszczowska. Wicemistrzyni olimpijska z Pekinu, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy, wielokrotna mistrzyni Polski w cross-country. Jest absolwentką matematyki finansowej, którą studiowała na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej.

Pomysł na mikołajki

Kartka Mai Włoszczowskiej
Kartka Mai Włoszczowskiej Maja Włoszczowska
Raczej nie robię prezentów z tej okazji. Bardziej cenię Boże Narodzenie, urodziny i okazje bez okazji. Na same Mikołajki jeśli miałabym robić prezent byłoby to coś drobnego co umili dany dzień. Np czekoladka, ale opatrzona fajnym cytatem lub krótkim, prostym zdaniem ode mnie w stylu "bardzo Cię lubię".

Jeśli już zbieram się do - w mojej ocenie - ważniejszego, więcej znaczącego prezentu (czy raczej prezentu na ważniejszą okazję) to zdecydowanie jestem za prezentami mniej kosztownymi, ale wymagającymi pomysłu. Dla przykładu niedawno kończąc sezon kolarski zarządziłam w ekipie, że robimy prezent od kolarzy dla ludzi z tzw. obsługi, czyli managera, mechanika, masażysty, jak i głównych sponsorów. Każdy zrobił sobie zdjęcie z kartką, na której napisał "dziękuję" w swoim języku (ekipa międzynarodowa: Holendrzy, Szwajcarzy, Szwed, Francuzka i Polka). Dałam je wszystkie znajomemu grafikowi, który zrobił mozaikę w barwach drużyny. Tę wydrukowałam na tabliczkach PCV. Na koniec złożyliśmy autografy i dopisaliśmy zdanie od siebie "thanks for amazing season 2013". Koszty żadne, a radość obdarowanych większa od wszystkiego co moglibyśmy kupić. Z tego pomysłu zdecydowanie jestem dumna :).
Trwa ładowanie komentarzy...