O autorze
Maja Włoszczowska. Wicemistrzyni olimpijska z Pekinu, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy, wielokrotna mistrzyni Polski w cross-country. Jest absolwentką matematyki finansowej, którą studiowała na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej.

Rzetelność dziennikarska...?

W dniu wczorajszym na portalu internetowym TVP Sport ukazał się felieton Aleksandra Dzięciołowskiego mocno atakujący moją osobę. Artykuł odbiega od wszelkich norm rzetelności dziennikarskiej, zawiera nieprawdziwe informacje, a przede wszystkim narusza moje dobra osobiste dyskredytując mnie zawodowo.

Za pozbawione sensu uważam nawiązywanie polemiki z dziennikarzem na prezentowanym przez niego poziomie. Tym bardziej, że do tej pory w dysputy medialne się nie wdawałam koncentrując całą energię na pracy, czyli treningu oraz rehabilitacji. Artykuł jednak na tyle godzi w mój wizerunek oraz dobra osobiste, że nie mogę przejść obojętnie. O sprostowanie informacji oraz oficjalne przeprosiny wystąpi w moim imieniu w najbliższym czasie reprezentująca mnie kancelaria adwokacka.

Ze swojej strony dodam tylko, iż nie jestem w stanie pojąć motywów kierujących autorem tekstu Aleksandrem Dzięciołowskim i celu jaki chciał nim osiągnąć. Od dziennikarza Telewizji Polskiej oczekiwałabym rzetelności oraz sprawdzenia faktów, a nie szukania ujścia własnym negatywnym emocjom.
Trwa ładowanie komentarzy...